Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Я живу в гуртожитку без газу у Верхньодніпровську. Мій чоловік помер від інсульту, а мені через місяць потрібно видаляти щитовидну залозу, тому що певна кількість пухлин заважає мені дихати, і це швидко прогресує. Я не можу пересуватися через гострий артроз, а моя пенсія в 3 000 гривень йде на оплату комунальних послуг гуртожитку.
Коли я була на четвертому місяці вагітності, мій наречений загинув під час обстрілу в Бахмуті, майже всі наші родичі були вбиті або зникли безвісти. Наші будинки були зруйновані вщент. Ми переїхали до Дніпропетровської області в середині осені 2022 року, оскільки нам було важко працювати через 11-місячну дитину та батьків-інвалідів, які потребували догляду.
Разом з чоловіком я працювала на "Азовсталі", він помер від обстрілу в лікарні, а я з дітьми ледве встигла виїхати з окупованого Маріуполя. У мене хвороба паркінсона, і три місяці в окупації під бомбами, без необхідних ліків дуже погано позначилися на моєму фізичному стані, я дуже обмежена в пересуванні і маю труднощі з роботою.
Виїхали до Харкова останньою евакуацією в квітні 2022 року з вже майже окупованого Лисичанську, Луганська область. Без речей, в чому були, з літньою сусідкою, котра має інвалідність.
Наразі мешкаю в Миколаєві, нещодавно пережила онкологію, потерпала від домашнього насильства, а зараз колишній чоловік постійно погрожує, що знищить мене, та намагається відібрати житло, точніше те, що залишилось після обстрілів.
Я самотня та бездітна, евакуювалась з Бахмуту під обстрілами без речей до Світловодська, Кіровоградська область. Будинок знищений, та підірване війною здоров'я не дозволяє працювати.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.