Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Наразі я мешкаю в Харкові, мій будинок у Куп'янську був знищений в в кінці травня 2023 року. Це прифронтова зона, всього лиш 8 км від кордону. Прильотів російських снарядів в будинок було чотири, останній так пошкодив ногу що прийшлось її ампутувати.
Я родом з Нікополя, але наразі з 6-ома малими дітьми живемо в Покрові, Дніпропетровська область. З чоловіком розлучені, він не зміг сплачувати аліменти, та щоб уникнути в'язниці - його батьки виплатили певні гроші, за які я купила двокімнатну квартиру. Наразі чоловік час від часу скидає до 500 гривень. Не вистачає грошей навіть на ліки та їжу.
Я живу в Слов'янську, мій будинок в Торецьку знищений під час обстрілів. Навесні 2023 року моя донька 4 років впала з 9-ого поверху, після цього мій чоловік зник, залишив мене з 4 дітьми.
Я живу у селищі Нью-Йорку в Донецькій області, мій будинок в 4 км до окупованої Горлівки. Самотньо живу в будинку без опалення та інтернету, чоловік помер 14 років тому, а єдиний син зник та вже багато років не виходить на зв'язок. У мене є три кота та дві собаки, прогресуючи проблеми в коліні через які я не можу працювати. Зараз гостро потребую грошей на дрова та вугілля.
Я живу біля Херсону у селищі Сонячне. Ми були в окупації, потім нас звільнили. Зараз обстріли, але це наш дім. У мене троє дітей, наймолодшій дитині 2,7 рочки. Батько дітей має іншу сім’ю, виїхав звідси і не платить аліменти.
Я живу у Покровську Донецької області. В мене 5 дітей, найменшій дитині – 3 місяці. Я самотня матір. Моя мама померла у вересні від онкології. Більше у мене нікого немає.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.