Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Переїхала з батьками та братом з інвалідністю з Донецька в область у 2014 році, через початок бойових дій. Тільки ми ледве встигли облаштувати будинок, як у березні 2022 року він згорів разом з всіма нажитими речами. Російські військові відібрали у нас усі запаси їжі, а моя мама померла від поранень після прильоту. Зараз ми живемо в Полтаві і ледве зводимо кінці з кінцями.
В Маріуполі я втратила чоловіка, квартиру і мрії про щасливе майбутнє для нашої сім'ї. У мене двоє дітей, і в результаті декількох місяців життя в жахіттях та постійного стресу їх здоров'я зазнало значного погіршення.
Я живу сама в Торецькому районі, який є прифронтовою зоною. Мій чоловік помер від ковіду два роки тому, і я досі не можу говорити про це без сліз і болю. Донька вже півроку не виходить на зв'язок, у мене проблеми з суглобами і серцем, тому останні кілька років я не працюю. У нашому селі немає води і газу, тому я не можу доглядати за своїм городом, який колись мене трохи годував, а сил вистачає тільки на те, щоб принести води, щоб помитися і попити.
Провела півроку в підвалі в Торецьку, переховуючись з хлопцем, від якого завагітніла, який зник коли дізнався. Лілія народила. Будинок де вона ховалась був зруйнований обстрілами, і жінка з 7-місячною дитиною винайняла сарай без умов у Новомиргороді за 1 тисячу гривень на місяць, а власник її виселяє бо хоче продати ділянку.
Під час окупації села Русковозова Харківської області Олена з племінниками виїхала до Старовірівки. У цей час російський снаряд влучив у будинок, де перебувала вся родина жінки, включно з матір'ю племінників, сестрою Олени. Всі загинули, а будинок згорів разом з майном. Батько дітей вже давно живе з іншою жінкою, бере гроші на дітей як батько-одинак і таким чином ухиляється від армії, хоча дітей уникає та ігнорує.
Повномасштабне вторгнення застало нас з онукою на лівому березі Херсона. Під час окупації російські військові забрали все цінне, що у нас було, навіть винесли пластикові вікна. Нас евакуювали на правий берег після підриву Каховської дамби, після того як ми три дні сиділи на даху нашого будинку.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.