Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Ми зібрали кілька історій, як благодійниці допомогли жінкам, які опинилися у кризових життєвих обставинах.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Мій 7-річний син хворіє з 2-х років. Його болить все тіло, деформувались ноги та хребет, сів зір. Ймовірний діагноз сина - ювінальний артрит та дисплазія сполучної тканини. Однак для підтвердження та початку лікування потрібні дорогі генетичні аналізи, які роблять в США. Ці аналізи коштують 399 доларів, а доставка — ще 3000 грн. Для мене це непідйомна сума. Прошу допомоги у Вас.
Наш дім у м. Українську окупований. Я з дітьми: четверо синів (11, 10, 7 років і 3 роки) та донька (7 міс.) живемо зараз у Черкаській області. Виховую дітей самостійно, допомоги нема, адже родичі залишилися в окупації. Батько дітей загинув. Я підпрацьовую в селі, однак це дуже маленькі кошти. З виплат є тільки 860 грн на місяць. Потребуємо продуктів харчування, засобів гігієни та грошей, перебуваємо у дуже скрутних обставинах.
У жовтні 2024 р. я з 73-річним дідусем та шиншилою вимушено поїхали з дому в Мирнограді. Прожили 3 місяці в шелтері, а згодом переселилися ближче до місця роботи, на яку я планувала влаштуватися. Але через місцевого алкоголіка, який до мене чіплявся, нас виселяють із будинку. Потім дідусь потрапив до лікарні, а я п’ять днів тому зламала ребро. Родичів у нас немає, я сирота з дитинства. Коштів обмаль. Прошу допомоги.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.