Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Я з Краматорська. Я самотня матір дівчинки-підлітки. У себе вдома я працювала вихователькою в дитсадку. У квітні, через тиждень після трагедії на Краматорському вокзалі, я вивезла дочку, маму з інвалідністю та стареньку бабусю на Захід країни. Ми всі живемо у віддаленому селі Хмельницької області.
У мене син 14 років з важкою формою аутизму. І дочка три рочки. Тато дітей пропав безвісти, ще до війни. Раніше я працювала у торгівлі, тепер не можу через сина. Через сирени у нього сильний регрес.
Я з Харкова. Я вивезла у Черкаси стареньку маму і дружину брата з інвалідністю. Так ми і живемо втрьох. Я доглядаю родичок, вони не самостійні. Роботу не знайшла. Потребуємо допомоги.
Я живу у містечку Часів Яр. Це біля Бахмуту. Підприємство, де я працювала бухгалтеркою, підірвали. Його більше немає. У мене інвалідність. Зі мною живе дядько, він лежачий. Ми обоє потребуємо ліків. Ще у мене двоє старих батьків. Готуємо дрова на зиму. На це теж треба кошти.
У мене двоє синів із важким аутизмом. Чоловік покинув, не витримав навантажень. До війни ще допомагав, тепер пропав. Я не можу працювати – цілодобово з дітьми. Житло орендоване. Живемо в Миколаївській області. Тяжко дуже.
Два роки я допомагаю своїй мамі боротися з раком. Тиждень тому я сама перенесла операцію – мені вирізали кісту. Я тимчасово втратила працездатність. Маю донечку-підлітку. Вчора мама потрапила у реанімацію. Кошти потрібні на ліки.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.