Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Я з Харкова. Мого чоловіка вбили російські солдати у перші дні війни. Мій чоловік був волонтером. Його та п’ятьох інших людей знайшла поліція у каналізаційному люку у квітні 2022 року. У всіх шістьох вбитих людей були зав’язані очі та руки. Я залишилася з 11-річним сином.
Я з Бердянська. Все життя я працювала у цеху по вилову риби, носила ящики з рибою. Там втратила здоров’я. А коли почалася війна, майже осліпла. Я виїхала з окупації в Київ, зробила операцію на очі за позичені 15 тис. грн. Віддати борги не маю чим.
Я з Мелітополя Запорізької області. Моє місто окуповане, в мою квартиру поселилися чужі люди. Я живу у Львові в прихистку для переселенок. Я на гемодіалізі 6 років. А тепер у мене підозра на онкологію. Мені потрібне МРТ, це 6 тисяч гривень, у мене нема на це коштів.
Я з Маріуполя. Я жила там з чоловіком та двома дочками. Тепер наше місто окуповане, квартира понищена. Чоловік загинув на фронті у кінці березня 2023 року. Я досі збираю потрібні документи, щоб колись отримати виплату за загибель військового. Ми переселенці, нам значно важче.
Я багатодітна мама з Донецької області. У мене 5 синів і 2 доньки. Ми жили майже на лінії розмежування. У квітні 2022 року два моїх сини пішли по воду і не повернулися. Один загинув на місці від обстрілів. Інший пропав безвісти. Ми евакуювалися. Дуже скоро наше село обстріляли фосфорними бомбами і стерли з лиця землі.
Я з міста Слов’янськ Донецької області. Зараз живу на Харківщині. Я маю важку хворобу нирок з 15 років. У мене лише одна нирка і зараз я мала п’яту операцію на неї. Я зараз не працюю, бо погано почуваю себе.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.