Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Я живу у Харкові в гуртожитку для переселенців. Я з Ізюмського району. Мій дім пошкоджений. У мене немає ні одної рідної людини. Я перенесла два інсульти і дуже потребую лікування. Будь ласка, допоможіть мені, я ще хочу трохи пожити.
Я живу у Херсоні з онучкою. Це дитина моєї усиновленої дочки, обоє її батьків загинули в автокатастрофі. Ми жили у селі на Лівобережжі, в окупації. Після підриву дамби наш дім затопило до 2-ого поверху. Через два тижні волонтери вивезли нас на човні у Херсон.
Я з Полтави. У мене є син, йому 11 років. Мій чоловік, батько дитини, був на війні з 2014-ого року. Пішов добровольцем. У 2022 пішов вдруге. Отримав поранення, помер у госпіталі рівно півроку тому. Ми ще не отримали ні компенсації, ні соцвиплат на дитину.
Я не переселенка, і живу у Кропивницькому, а не прифронтовій зоні. Тому допомоги чекати нізвідки. Я перенесла інфаркт, згодом інсульт, тепер у мене шалено високий тиск. Моя дочка має інвалідність і погано ходить. Мій чоловік має інвалідність і відрізані три пальці на правій руці. У нас лише пенсія по інвалідності.
Я живу у Балаклії з сином 13 років. Він – єдина моя сім’я. Мій чоловік – професійний військовий, стрілець бригади Холодний Яр – загинув у квітні 2022 року. Він нагороджений орденом «За мужність». Але виплат за загибель ми досі не отримали. Нас таких вдів – багато…
Я з Херсону. Я, моя маленька донечка і мама потрапили під шалений обстріл 24 листопада 2022 року у себе вдома. Ми всі отримали поранення але чудом вижили. Тоді загинуло 7 людей та більше 20 поранених, у тому числі це були мої сусіди. Ми витягли з руїн будинку нашого кота і поїхали в Одесу.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.