Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Я з Балаклії, Харківська область. У мене двоє дітей. Ми виїхали в Полтаву у квітні. Чоловік залишився вдома. У вересні 2022 року його вбив осколок зі снаряду. А два дні перед тим ракета влучила у наш дім і він згорів повністю.
Я втекла з дому – села на Харківщині – 24 лютого 2022 року. З двома неповнолітніми дітьми моєї сестри і моїм малим внуком. Вдома залишився чоловік, мама та молодша сестра. Дуже скоро наше село окупували. 28 березня росіяни на нашому подвір’ї розстріляли чоловіка, маму та сестру. А дім спалили.
Я живу у Херсонській області на окупованій території. У мене 4 дітей. Мій дядько підірвався на міні в городі. Окупанти живуть у нашому селі, влаштовують перестрілки, вигребли все з магазинів. Страшно просто виходити на вулицю. Хочемо виїхати, на це потрібні кошти.
У мене інвалідність із хронічними захворюваннями. На лікування ідуть великі кошти. Син – професійний військовий – спершу був сильно поранений у бою в Луганській області. Потім він зник безвісти. Чоловік – старенький пенсіонер. Допомогти мені нікому.
Я зі Слов’янська, Донецька область. Втекла від війни із дочкою-студенткою та мамою-пенсіонеркою. Ми живемо у притулку. В дочки – важка форма діабету. В мене рак. Потрібні складні аналізи та операція. Я погано себе почуваю і не можу працювати. Буду вдячна за поміч.
Я живу у Дружківці Донецької області. У мене 5 дітей. Ми переїхали сюди з Краматорська. Тут стріляють, але менше, ніж вдома. Їхати далеко зі свого краю боюся. Орендуємо дім. Живемо у скруті.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.