Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Я живу у прифронтовій зоні у Донецькій області. Я самотня мама і в мене троє дітей. З нами живе племінник, його батьки в Маріуполі, зв’язок з ними давно втрачено, наврядчи вони живі. І ще з нами моя старенька бабуся. У нашому місті немає роботи, немає газу і є обстріли. Але це наш дім.
Я живу у Дружківці біля Краматорську, Донецька область. Це прифронтова зона. Чоловік помер три роки тому. Сестрі відірвало ногу під час ракетного удару. Вона і мама виїхала за кордон. Я з двома донечками залишаюся вдома.
У мене двоє синочків. У молодшого – інвалідність, ДЦП. Найменша дитина померла від ниркової недостатності. Багато коштів пішло на його лікування. З війною стало дуже важко, у селі роботи нема.
Я зі Скадовська Херсонської області, у мене троє дітей – двійнята і дівчинка 11 місяців. Із другої спроби ми з дітьми і мамою вирвалися з окупації. Мій чоловік пішов служити у ЗСУ минулого серпня. Більше місяця він безвісти зниклий. Держава не перераховує нам його зарплатню, а складає на спецрахунок. Жити зараз нам немає за що.
Мій чоловік почав бити мене, а згодом і наших дітей. Він душив мене. Вибив мені зуб. Зачиняв дітей у ванні. Зараз у нього обмежувальний припис. Суд заборонив йому підходити до нашого дому на 300 метрів впродовж півроку. Працюю лише я. Є великі борги за комунальні послуги.
Я з Маріуполя. В мене є мама 74 роки та дочка 13 років. Два тижні ми жили в підвалі, готували їжу на вогні у дворі. Нас весь час бомбили. Ми виїжджали з Маріуполя 16 березня – у день, коли російські окупанти розбомбили драматичний театр. Наше житло знищене. Зараз ми в Дніпрі.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.