Ярина
37 років
Виховую сина 1,5 рочки. Понад шість років потерпала від чоловіка. Принижував, обезцінював, підіймав руку, шантажував грошима. Майже в усьому звинувачував мене.
Півроку тому я усвідомила, що це сімейне насилля. І що я не винна у тому, що відбувалося, що я не недожінка або т.п. Віднедавна звернулася за допомогою у громадську організацію "Центр "Жіночі перспективи".

Із рідних є тільки мама і бабуся. Вони живуть у кавалєрці на 16 м кв. Я не можу жити там з дитиною. Там немає кухні, ванни, дуже сиро, туалет у подвір'ї. Мама має соціальну допомогу по інвалідності із-за проблем із зором. Бабуся отримує пенсію. Допомогти вони не можуть. Дитину зареєстровано в електронній черзі в садок з двох років. Тому розраховую у вересні-жовтні мати можливість для повноцінної роботи.

З чоловіком проживали в орендованій квартирі. Зараз він пішов від нас, на щастя. Але, крім відповідальності за дитину, лишив на мені ще собаку, кішку й акваріум. Тому мені важко розраховувати на переїзд в інше місце проживання - з тваринами брати не хочуть.

Зараз потребую матеріальної допомоги. Оренда житла 6000 грн. Ще маю кредитний борг 15000 грн.

Буду дуже вдячна за одяг для хлопчика. Зріст 90 см і більше, ніжка 14, 5 см. Іграшки, книжечки.

Я дипломована майстриня манікюру. Маю удома все необхідне професійне обладнання та матеріали. Чистка + покриття займає біля 2-3 годин. Я не можу лишити дитину без уваги на такий час. Тому можу пропонувати манікюр за два рази: по одній годині. Сьогодні чистка, а завтра покриття. Якщо комусь підходить локація Сихова, буду рада клієнткам.

Поточна потреба: 6000 грн на місяць, щоб не боятися, що ніде буде жити з дитиною.

Виховую сина 1,5 рочки. Понад шість років потерпала від чоловіка.

Потребую матеріальної допомоги. Оренда житла 6000 грн. Ще маю кредитний борг 15000 грн.

Буду дуже вдячна за одяг для хлопчика. Зріст 90 см і більше, ніжка 14,5 см. Іграшки, книжечки.
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com