Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Я живу у Харківській області. Так, наш район обстрілюють. У нас немає газопостачання і дуже рідко є електроенергія. Але залишити дім ми не могли. Син з інвалідністю, він не ходить. Мати після інсульту. Чоловік на гемодіалізі.
Я з Марганця. Нас дуже обстрілювали, жити в рідному місті ми не могли. Влітку виїхали на захід країни. У мене дочка з важкою інвалідністю – не ходить, не розмовляє, мало спить і мало що їсть. Старенька мама має рак крові, у неї сильні болі. Нашій сім’ї постійно потрібні дорогі ліки.
Я стара жінка, яка сама залишилася зимувати на Донеччині. Я живу у Костянтинівці. Це біля Бахмуту. Продукти дорогі. Бувають обстріли. Але тут є дім і своє ліжко.
Я з Харкова. Перший місяць війни я з дітьми провела у підвалі. Там застудила нирки. Тепер потребую операції. До війни я була кондитеркою – заощаджень не маю. Дуже прошу мене підтримати.
Я переселенка з великого міста. Я втікала з донечкою від війни та чоловіка тирана. Він знає де ми живемо, він погрожує нам. Він змусив мене вагітну позбутися другої дитини. Я тоді не знала, що це зветься домашнім насильством… Зараз ми без коштів на життя. Чекаємо на суд.
Я з Харкова. У мене дочка студентка. Ми виїхали до Львова – дім пошкоджено, немає вікон, немає опалення. Там я працювала медсестрою у дитсадку. А зараз не можу. У мене прогресуюча катаракта. Потрібна операція. Я сліпну щодня.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.