Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
В березні 2022 року виїхала з дітьми та собаками до Краматорську. Квартира з майном залишилась там, повернутись не можу, бо брат - військовий, маю заборону на в'їзд. Мою квартиру вже приватизували окупанти- та віддали комусь "за потребою". Всі хто не був присутній на місцевих виборах - лишився так само житла. Чоловіка не маю, на всіх дітей - мати одиначка.
Я лежала в хірургічному відділені, як почались активні обстріли мого селища. Зараз там йдуть страшні бої, мій будинок знищений. Чоловік давно загинув, діти зв'язок не підтримують. Евакуювалась до Харкова.
Моя квартира зруйнована, місто окуповане. Під час авіаудару по сусідньому будинку мені в спину влучив шматок стіни. Мені паралізує ноги, якщо я ходжу більше 5 хвилин. Переїхали до Костянтинівки через дешеву оренду житла та близькість до лінії фронту. Єдина опора зараз - моя 13-річна донька.
У 2017 році мого чоловіка депортували з Білорусі в Україну, я поїхала з ним, народила дитину, а в 2023 році він загинув, будучи добровольцем у ЗСУ. Через війну майже неможливо отримати громадянство, тому виплат за його смерть мені і дитині нема, а я не можу знайти роботу. Повернутися до Білорусі ще складніше. І я не хочу туди.
Наше село знаходиться менш ніж за 10 кілометрів від лінії фронту. Постійні обстріли, сховатися немає де. Мій брат нещодавно загинув від уламків, і я залишилася сама, мати-одиначка з двома дітьми у віці 4 і 13 років. У мене прогресуюча патологія шийного хребця, яка іноді залишає мене паралізованою і нездатною рухатися, але я все одно намагаюся працювати, щоб прогодувати своїх дітей.
Ми жили на правому березі Херсону, після деокупації - виїхали, бо не було світла та води. Чоловік мене залишив з двома дітьми, хворою матір'ю та лежачим батьком. За два тижні як ми виїхали без речей - росіяни підірвали каховську ГЕС, наш будинок був на набережній, від нього залишились тільки стіни. В батька через гангрену видалили всю ногу, він вмер за три дні після.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.