Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Я зазнала сексуальної експлуатації та насилля з боку власного батька. Дитинство було сповнене жахіть, болю, знущань та поневірянь. Зараз я виховую 14 річного сина. Він той, за кого тримаюсь та заради кого живу. Маю проблеми зі здоров’ям і великі фінансові труднощі. Прошу у Вас допомоги.
Я змогла вирватися з пекла домашнього насильства від чоловіка, який бив мене, знущався наді мною та дітьми. Самостійно виховую шістьох неповнолітніх дітей (хлопці – 10,17 р, дівчата – 6,12,13,15 р.). Я маю підробіток та житло, але потребую допомоги. Сама виросла в інтернаті, у мене немає ні батьків, ні родичів, тому підтримки очікувати немає звідки. Прошу допомоги у Вас
Я самостійно виховую 4 доньок (2, 5, 13, 15 р.). Наймолодша дитина має тяжкий діагноз — ДЦП (подвійна геміплегія тяжкого ступеня). У дитини порушена м’язова робота в усіх кінцівках. Їй потрібні дороговартісні реабілітаційні процедури. Я підпрацьовую майстринею манікюру по вихідних, але, на жаль, мої фінансові можливості дуже обмежені. А останнім часом маю сильні головні болі — потрібні обстеження, та на це бракує грошей.
Я одинока мама, виховую двох маленьких дівчаток (4 роки та 1 рік і 3 місяці). До 2023 року ми жили в Харкові, але через часті обстріли переїхали до області, в Костянтинівку. Мешкаємо в старому будинку з пічним опаленням у дуже скромних умовах. Зараз фронт дуже близько, але, оскільки свого житла у нас немає, нам нікуди їхати. Самій дуже важко, адже просити допомоги немає в кого.
Я з Часового Яру, у мене троє дітей: донька-студентка, та двоє синів 8 та 4 рочки. Через війну ми втратили житло. Мої батьки — пенсіонери, також виїхали з Лисичанська через окупацію міста. У мами онкологія - лімфома, вона пройшла вже 8 хіміотерапій і 16 грудня їде на 9. Ми всі роазом живемо в селі, я підпрацьовую - печу випічку на замовлення, та цього не вистачає і фінансові можливості дуже обмежені, тож прошу Вашої допомоги.
У мого сина інвалідність: ДЦП, епілепсія — він тяжкохворий і лежачий. Через стан сина я не працюю, оскільки він потребує постійного догляду. Ми — родина ВПО: бабуся-пенсіонерка, яка хворіє на діабет, 11-річний син і я. Вимушено покинули власне житло в Сіверськодонецьку, тепер живемо в Дніпрі, орендуємо квартиру.Я намагаюся гідно утримувати сина та підтримувати стан мами, однак коштів бракує на ліки та спеціальне харчування для дитини.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.