Проєкт реалізовано громадською організацією "Центр "Жіночі перспективи" за підтримки Фундації "Відкрите суспільство"
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги.Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Маю онкологію 4 стадії з метастазами. Отримала 24 курси хіміотерапії, на фоні яких стався розпад пухлини. Операцію зробити неможливо. Щодня приймаю таблетки та раз на 28 днів отримую ін’єкцію хіміопрепарату. Цей препарат надавали в онкоцентрі, але вже третій місяць його немає. Купити не маю можливості, його ціна від 12 000 грн, а моя пенсія - 2 980 грн. Виховую 11 річного сина, сама. Я щиро благаю про допомогу, мені потрібно жити заради мого синочка.
Я з Українська Донецької області. 3.09.2024 нас евакуювали в одних тапках та шортах з квартири, в яку влучив снаряд. Вона розбита вщент, місто в окупації. Я з трьома дітьми поселились в Дмитрівці на Дніпропетровщині, де ми винаймаємо будинок. Критично потребуємо вугілля та дров для опалення, також одягу, продуктів і фінансової підтримки.
Я 71-річна самотня хвора жінка. Живу в Слов’янську, до фронту - 40 км. Щодня страшні обстріли, спускатись в підвал нема сил, ні здоров’я. Була паралізована через енцефаліт оболонок мозку. Мала операцію з видалення жовчного, зламала руку, потребую операції на нирках. Майже вся пенсія, яка становить 4000 грн, йде на ліки. Але треба ще й за щось жити. Газ в будинку відключили за борги, мені дуже важко.
8 місяців тому мій чоловік зник на війні. Досі немає жодної звістки. Живемо разом із трьома доньками (5, 9, 14 років) Ми ВПО, наш рідний дім знищено на Донеччині. Влітку трапилася трагедія: доньку вдарила гойдалка і пробила голову. Вона потребує операції з встановлення пластини. Я працюю, але робота малооплачувана і грошей вистачає тільки на оренду й їжу, та й то ледь. Дуже важко вижити.
Я багатодітна мама 5 дітей. У вересні 2022 р. на наше подвір'я прилетів снаряд вбивши мого чоловіка. А в травні 2024 року нас евакуювали з рідного села на Донеччині через окупацію. Ми виїхали з дому в тому, що мали на собі. До всього - маю ревматичну хворобу серця, потребую щоденного прийняття ліків. Зараз орендуємо житло в Олександрії. Я у розпачі, не розумію, як далі …Все життя починаємо з 0.
Мені 27 років, і я — мама семи дітей (6 міс., 2, 3, 4, 5, 7, 10 років). Ми — ВПО з Херсонської області, наш будинок згорів на окупованій території. Живемо в селі на Миколаївщині. Батько дітей залишив нас і має нову сім'ю, діти його не цікавлять. Діти постійно хворіють, і молодшого, якому п'ять місяців, довелося покласти в лікарню. Тож я вимушена просити допомоги.
Щоб отримати допомогу, будь ласка, розкажіть нам про себе, відповівши на кілька питань в анкеті.
Ваша історія з'явиться на сайті та буде доступна для перегляду благодійницями без оприлюднення вашого ім'я, прізвища та контактних даних. Всі дані, які ви вкажете в анкеті - конфіденційні, їх буде бачити тільки координаторка проєкту.
Якщо ви можете надавати послуги за винагороду, хочете знайти роботу або підробіток, вкажіть це в анкеті, а ми передамо цю інформацію нашим благодійницям
Якщо ви хочете допомогти конкретній жінці, ви можете купити для неї продукти, допомогти фінансово або замовити у неї послуги. Для цього напишіть нашій координаторці. Ми не публікуємо контакти жінок на сайті заради їх безпеки та конфіденційності.
Проект "Жінка для жінки" потребує щомісяця 20 тисяч гривень для оплати консультацій юристок та психологінь для жінок, які опинилися в складних життєвих умовах. Підтримати проект можна пожертвою громадській організації "Центр "Жіночі перспективи"
* В разі нереалізації проєкту або при наявності залишків, кошти будуть направлені на статутну діяльність організації.Надаючи допомогу проєкту, ви даєте згоду на це, а також на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
Домашнє насильство не є «приватною справою», яку не слід «виносити з дому», а є грубим порушенням прав людини. Насильство буває фізичним, сексуальним, психологічним та економічним.
Погрози вчинення домашнього насильства будь-якої форми також вважаються насильством.
Дитина, яка безпосередньо не зазнала домашнього насильства, але стала свідком (очевидцем) насильства щодо іншої особи (наприклад, своєї матері), також є постраждалою.
Для ефективного захисту від домашнього насильства важливо правильно оцінити наскільки загрозливою є ситуація, чи є ризик продовження насильства чи ризики серйозного ушкодження здоров’я чи смерті постраждалої.
Оцінити ці ризики дозволяє Форма оцінки ризиків, якою користуються поліцейські, приїжджаючи на виклик про домашнє насильство. Форма дає можливість з’ясувати, чи маєте ви підстави вимагати у поліції винесення термінового заборонного припису.