Юля
18 років
Коли завагітніла, то від мене пішов хлопець. Я залишилася одна на зйомній квартирі. Робила усе, що могла, працювала офіціанткою, але через карантин роботи нема, я не можу ні платити за квартиру, ні забезпечувати дитину.

Моя мама не може мені допомогти, бо зараз сама потребує допомоги. Вона зламала ногу і лежить у гіпсі. Живе зі своїм батьком, у якого епілепсія. В них однокімнатна квартира. Мені там фізично немає де повернутися з дитиною, тому я орендую квартиру окремо.

Зараз сину рік. Тато мого сина не спілкується зі мною, в нього інша сім'я. Його мама теж не допомагає і зараз працює закордоном.

Мені потрібна фінансова допомога, щоб оплачувати комунальні і продукти для дитини. Насамперед потрібні продукти для дитини.

Потребую 2500 для оплати за квартиру, 1400 за комунальні послуги, 300 грн дитяче харчування (суміші і в баночках), 600 грн памперси (4 розмір).

Потрібні також речі для дитини (ріст 82 см, 12 см ніжка). Буду вдячна за речі для мене (ріст 1,54, вага 50 кг).
Коли завагітніла, то від мене пішов хлопець. Через карантин роботи немає, мама не може допомогти, батько дитини з нами не спілкується.

Потребую 2500 для оплати за квартиру, 1400 за комунальні послуги.

Потрібні також речі для дитини (ріст 82 см, 12 см ніжка). Буду вдячна за речі для мене (ріст 154, вага 50 кг).
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com