Уляна
32 роки
У мене семеро дітей: найстаршій дочці 14, а наймолодшій донечці 2 рочки. Коли мені було 20 і я була вагітна третьою дитиною, трагічно загинув на виробництві мій перший чоловік. Я дуже довго горювала, півроку навіть не могла підходити до новонародженого маляти…

За кілька років я зустріла людину, за якою я була як за кам'яною стіною – ми любили і хотіли дітей, він турбувався про нас. Півроку тому він загинув. Зараз я не готова говорити про це більше. Його родичі звинуватили мене у його смерті, навіть на похорон не дозволили прийти. Вони вигнали нас з дому. Ми потрапили у притулок.

Його брат і там не давав нам спокою: дзвонив, ображав, погрожував. Тоді соціальні служби перевезли нас в притулок в інше місто. Тут ми вже кілька місяців, але його планують закривати на ремонт. Ми хочемо орендувати житло тільки ще нема за що.

У мене є батько, він працює на заводі і живе у маленькій квартирі. Тільки він отримує зарплатню – одразу нам щось допомагає. Просто на сімох дітей це звісно як крапля в морі.

Зараз я роблю документи на отримання звання мати героїня – це можливо, коли п'ятеро дітей досягнуть восьмирічного віку. Звісно, ми давно на пільговій черзі отримання житла, але безрезультатно. Я вже всі чиновницькі пороги пооббивала...

Я дуже хочу віддати наймолодшу донечку в садочок і піти працювати.

Буду вдячна за допомогу. Потрібні кошти на житло, ліки для дітей – сиропи від горла, спреї для носа (такі, що не містять пеніциліну, у нас у всіх на нього алергія). Для найменшої дворічної донечки можна футболочки, колготочки. Особливо речами не обростаємо – тримати нема де.

У мене 7 дітей. Чоловік загинув півроку тому. Його родичі мене зреклися і винять в його смерті.

Ми з дітьми живемо в притулку. Притулок мають закрити на ремонт.

Нам треба орендувати житло, але на це бракує коштів.
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com