Таїсія
35 років
У мене інвалідність з дитинства, була також родова травма. Я живу сама зі старенькою мамою. Наші єдині родичі – мамина сестра і її сім'я – ніяк нам не допомагають. Свого тата я ніколи не бачила.

У мене є пенсія по інвалідності, а в мами просто звичайна пенсія. Цього заледве вистачає на просту їжу. Раз на рік я отримую допомогу від соціального захисту – це кілька тисяч гривень. Рік тому у мами був інсульт. Я плакала цілими днями, бо коштів на ліки не було зовсім. Завод, де мама пропрацювала все життя і з якого пішла на пенсію 12 років тому, нам не допоміг. Я зверталася до десяти місцевих депутатів за допомогою – відгукнулася одна депутатка, дала нам дві тисячі гривень, я змогла купити ліки мамі і мама вийшла з того стану. Інколи ми з мамою виходимо гуляти. Ходимо тільки біля дому, бо десь подалі на мене нападають панічні атаки.

Раніше я трохи працювала продавчинею у крамниці біля дому. Але вже не можу по стану здоров'я. Коли я виходила на роботу, починалася шалена алергія – шкіра ставала як порепана земля, за робочу зміну я випивала більше 10 літрів води і починали відмовляти нирки. Від такої роботи довелося відмовитися. Зараз я шию іграшки і продаю їх в Інтернеті по 250 гривень. Якби хтось хотів щось у мене придбати – я була б така вдячна. Дуже потрібна постіль, рушники. Звісно також і кошти на ліки та їжу.

У мене інвалідність з дитинства, живемо вдвох зі старенькою мамою, на дві пенсії.

Ледь вистачає на їжу. Шию і продаю іграшки.

Буду вдячна за фінансову допомогу на ліки, а також за постіль і рушники.
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com