Стефанія
27 років
Ми прожили з чоловіком 8 років, у нас троє дітей – дівчинка 3 роки, хлопчик 5 років та дівчинка 10 років. Родом ми з маленького села біля великого міста. Останні три роки я була в декреті. Він почав зловживати алкоголем, піднімати на мене руку. На початку лютого сильно побив мене. Голова громади забрав мене з дітьми з його хати і зателефонував у притулок. Нас забрали. До початку березня ми в притулку.

Повертатися до нього я не планую. Хоча він дзвонив і казав, що лікуватиметься від залежності. Але я вже не вірю. Всьому є межа. У мене є кімната в соціальному гуртожитку, піду туди жити з дітьми. Ми офіційно не були одружені, тож і розлучатися не доведеться. Від держави я отримую на дітей 1500 грн, цього і на їжу бракує. На аліменти подавати не бачу сенсу – він має велику заборгованість на дитину від першого шлюбу і навіть не думає її погашати.

Наймолодшій донечці виповнилося 3 рочки, тепер я віддам її в садочок, а сама піду на роботу. Раніше я працювала поштаркою. Мені кажуть, що я можу повернутися туди. Тож або повернуся, або щось інше шукатиму.

Зараз потрібно трошки допомоги мені з дітьми на їжу. І ще буду вдячна за одяг для дітей.

Я з трьома дітьми у притулку для потерпілих від насильства. Мене побив чоловік і більше я до нього не повернуся.

Раніше я працювала поштаркою, а потім була в декреті. Я піду на роботу і стану на ноги.

Але зараз у нас нема що їсти. І одягу в дітей теж нема.
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com