Ріта
40 років
Хочу вирватися з токсичних відносин і врятувати сина.

Мені 40 років і я ніколи не могла подумати, що щось подібне може трапитися зі мною. Зараз я в підготовці до розлучення, але не все так просто. В чоловіка великі борги в банках і за комунальні послуги.

Я тягну все, на мінімальну зарплату – щодня прибираю 18 кабінетів на двох поверхах. У всьому собі відмовляю, щоб хоча би якусь маленьку частинку сплатити за комунальні послуги - постійно приходять листи з попередженням.Чоловік півтора року не працює і не хоче. Син закінчив перший клас.

Школа, їжа, одяг і все інше тільки на мені. Я відчуваю, що вже здаюсь, вигораю морально і фізично.

Чоловік вже продає з квартири дрібні речі, купує собі спиртне, шоколадки, а я не знаю як розділити мізерну платню на все і всіх. Чоловік морально мене принижує і знецінює, почав піднімати на мене руку, сидить в комп'ютерних іграх і дитину до цього заохочує. Налаштовує сина проти мене. Дитина потребує психологічного огляду, бо дуже неврівноважений.

Хочу вийти з цього замкненого кола - зняти кімнату або спільну двокімнатну квартиру із ще однією мамою у такій самій ситуації. Бажаний район Львова - Сахарова-Податкова.

Потрібні кошти хоча б на перший час, щоб зняти кімнату і оплатити держмито за розлучення. Боюся ще більших боргів, які ділять порівно між подружжям.

Можу робити укладку волосся, фарбування, накрутити локони за символічну оплату. Зараз вчуся на соціальних курсах перукарської майстерності.
Хочу вирватися з токсичних відносин і врятувати сина. Чоловік не працює півтора року і не хоче. Він принижує мене та налаштовує дитини проти мене.

Хочу вийти з цього замкненого кола, зняти кімнату та розлучитись.
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com