Ольга
36 років
Після початку війна на Сході України разом з сім'єю переїхала з Донецька до Києва. Була у шлюбі 12 років, працювати чоловік не дозволяв. В 2016 році подала на розлучення, бо в нього завжди було своє життя. Чоловік забрав дітей і переїхав у Вишгород, де вони зараз і живуть. Сину зараз 13 років, а доньці 9. Вже більше двох років сужуся за право проживання дітей зі мною, пройшли три судові інстанції, але дітей все одно залишають з батьком.

Приїжджаю в школу до дітей на перерву і зустрічаюся з ними на шкільному подвір'ї. Чоловік подав на аліменти, через борг за аліменти він відкрив на мене кримінальну справу. Я виплатила і борг і штраф. Щомісяця виплачую на дітей аліменти, купую подарунки, але нормально бачитися з ними не можу.

З лютого 2021 року дозволено зустрічатися з дітьми тричі в місяць по три години в присутності батька і за згодою з ним. Зараз готуюся до апеляції. Хочу, щоб мої діти знали, що я зробила все, щоб бути поруч. Через цю абсурдну ситуацію мене кілька разів запрошували на ток-шоу, але я відмовлялася, щоб це ніяк не зачепило дітей

Потребую фінансової підтримки на оплату адвоката та оренди квартири. Буду вдячна за кожну гривню.
Чоловік забрав дітей.
Понад два роки тривають суди, борюся за право проживання дітей з матір'ю.

Потребую фінансової підтримки на оплату адвоката та оренди квартири. Буду вдячна за кожну гривню.
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com