Одарка
27 років
Я живу у маленькому селищі, з трьома дітьми. Батько першої дитини відмовився від нас відразу як дізнався, що я вагітна. Але я вирішила що маю зберегти дитину і народила чудового хлопчика. Коли сину було два роки, я познайомилася з чоловіком. Спершу видавався цілком адекватною людиною. Але коли народилася наша спільна донька, я побачила його справжнє обличчя: пив страшно, не працював, а як десь щось заробить, то все ішло на алкоголь. Бив так, що я чорна ходила, вся у синцях, навіть ґвалтував… Я отримувала виплату на дитину і працювала. Потім я перестала все це терпіти і пішла.

Виявилося, що на той час я вже була вагітна меншою дитиною. Я народила другу дівчинку, зараз їй вже два рочки. Останнім часом дуже тяжко: діти часто хворіють та і я сама також, тому наскладалися появилися борги за комунальні послуги. Я трохи позичала гроші у знайомих, бо не вистачало коштів лікуватися всім нам. А тепер ще закінчилися дрова… Я не знаю чим далі обігріти хату і коштів на це нема.

Я тільки влаштувалася на нову роботу, зарплата ще не скоро, а прожити цей місяць якось потрібно. Я все життя сама вирішувала свої проблеми, а зараз я у глухому куті і не знаю як прожити до зарплати. Пічка, якою ми топимо вдома та на якій одночасно готуємо їсти - у поганому стані, потребує ремонту, але до весни протягне. Тільки її вже нема чим топити…

Бив так, що я чорна ходила, вся у синцях, навіть ґвалтував… Я пішла від нього, з трьома дітьми. Якось давала собі раду.

Але зараз закінчилися дрова, нема чим обігріти хату. Влаштувалася на нову роботу треба протриматися місяць до зарплати.
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com