Лідія
36 років
Мама покинула мене після народження, а батько помер, коли мені було 1,5 року. Тоді мене взяла на виховання бабуся, але і вона згодом померла.

Останні 10 років я проживала з чоловіком у Львові. Але він останніми роками, після звільнення з поліції, почав дуже пити і бити мене та дітей. Я терпіла – бо не мала куди піти з чотирма дітьми. Діти просили: «Мамо, давай кудись підемо – бо скільки ж він вас буде бити?» Я терпіла...

Останньою краплею стало те, що він відбив мені селезінку. Я попала на операцію 1 вересня – замість того, щоб вести дітей до школи. Тепер я вже без селезінки. Лікар сказав, що ще пів години – і було б пізно оперувати…

Друзі допомогли нам виїхати і я жила на зйомних квартирах. Заробляю прибиранням. Тому, якщо ви можете мені запропонувати роботу по прибиранню у Львові – то буду вдячна.

Зараз я опинилася на вулиці з 4 дітьми, бо господиня квартири, де я проживала привела співмешканця, вони постійно випивають і мене вигнали, бо я відмовилася наперед платити – речі мої викинули на вулицю.

Кризова бригада мене привезла у притулок і зараз я тут. Зараз я шукаю квартиру, щоб зняти і проживати в безпеці з дітьми і потребую коштів щоб зняти квартиру. Буду вдячна за будь-яку допомогу.
Чоловік відбив мені селезінку.

Я довго не йшла від нього, бо 4 дітей, але таки наважилася. Заробляю прибиранням.

Зараз нас вигнали на вулицю з орендованого житла.

Потребую коштів орендувати щось інше.
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com