Квітка
18 років
Коли мені було 6 років, я потрапила до дитячого будинку. Це сталося через те, що мама багато пила. Там я провела 6 років. В 12 років мати забрала мене з дитячого будинку. Батька в мене не було він помер у 2008 році. Проте в мене був вітчим, який пив разом з мамою.

Щоб не бачити п'яних батьків, я тікала з дому. В 15 років почала жити з хлопцем, який покинув мене коли я завагітніла, на той час мені було 16. І я пішла працювати, орендувати собі житло. В мене народилася донечка. Зараз їй 1 рік.

Через брак коштів ми майже залишилися на вулиці. Маємо борг за комунальні послуги 7000 грн. В дитини не має підгузників і суміші.

Потрібна дитяча гігієна (підгузники, серветки) дитяча суміш, дуже потрібен дитячий візочок. Продукти (цукор, масло, картопля, чай).

Якщо живете у Білгород-Дністровську, то можу зробити манікюр. Роботи не боюся, беруся за всі пропозиції. Планую влітку піти на роботу, а доньку на кілька годин віддавати у ясельну групу. Мама мені допомогти не може. Хочу також доробити ремонт у дитячій кімнаті, там бетонна підлога встелена килимами.
З 6 років в дитячому будинку. В 16 народила, хлопець від мене пішов, коли дізнався, що вагітна.

Потрібна дитяча гігієна (підгузники, серветки) дитяча суміш, дуже потрібен дитячий візочок. Продукти (цукор, масло, картопля, чай).
Напишіть або подзвоніть координаторці проєкту,
коли ви хочете допомогти жінці в скруті!

Телефон: +38-067-67-407-70
Пошта: woman4woman.ua@gmail.com